مرحله اول ليگ دووميداني عصر امروزدر ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزارشد که در پايان هيچ يک از شرکت کنندگان به سهميهمسابقات جهاني دستنيافتند.
مرحله نخست با حضور 6 تيم نفت و پيکان تهران، مقاومت خوزستان، زنجان،اصفهان، هتل ورزش قزوين
سه نفر برتر مواد مختلف با توجه به رکورد هاي بدست آمده به شرح زير است:
100 متر
1- حسن تفتيان از نفت تهران / 10.38
2- رضا قاسمي از نفت تهران / 10.45
3- پيمان رجبي از پيکان / 10.66
400 متر :
1- احسان طهماسبي از پيکان / 46.55
2- سجاد هاشمي آهنگري از پيکان / 46.96
3- مهدي زماني از نفت تهران / 47.09
1500 متر :
1- سجاد مرادي از پيکان /3.52.35
2- ميلاد سيار از پيکان / 14.20
3- مجتبي پوستچي از نفت تهران / 14.60
400 مانع:
1- رضا بوعذار از مقاومت خوزستان / 55.22
2- مهرداد مومني از کانون حسنات اصفهان / 56.11
3- سيد مهدي سپهرپور از نفت تهران / 57.02
پرتاب وزنه:
1- عليرضا مهر صفوتي از نفت تهران / 18.56
2- مرتضي ناظمي از پيکان / 17.82
3- اسکندري از پيکان / 17.50
پرتاب ديسک :
1- محمود صميمي از پيکان / 62.22
2- محمد صميمي از پيکان / 61.43
3- سجاد پيرآ قرچمن از نفت تهران / 54.19
پرتاب چکش:
1- رضا مقدم از مقاومت خوزستان / 70.10
2- کاوه موسوي از پيکان / 69.82
3- مسعود مقدم از نفت تهران / 69.49
چهار در 100 متر امدادي : (رکورد ملي شکسته شد(
1- نفت تهران / 39.69
2- پيکان / 41.36
3- هتل ورزش قزوين / 43.40
پرتاب نيزه:
1- صادق خادمي از ايپکچي زنجان / 71.49
2- ايوب آرخي از نفت تهران / 69.28
3- اميد تاجي از مقاومت خوزستان / 68.94
پرش با نيزه :
1- محمد محسن رباني از پيکان / 5.25
2- محمد بني آدم از مقاومت خوزستان / 4.70
3- اسحاق غفاري از پيکان / 4.60
پرش ارتفاع:
1- کيوان قنبرزاده از نفت تهران /2.20
2- محمد رضا وظيفه دوست از پيکان / 2.15
3- امين حسين زاده رهبر از نفت تهران / 2.05
پرش طول:
1- احمد ارزنده از نفت تهران / 8.00
2- عليرضا حبيبي از نفت تهران / 7.71
3- مهدي رحماني از هتل ورزش قزوين / 7.35
پرش سه گام :
1- ميلاد دريساوي از پيکان / 15.55
2- سيامک ميري از پيکان / 14.84
3- هاتف فلاحت از کانون حسنات اصفهان /14.06
پنج هزار متر :
احمد فرود از نفت تهران / 14.48.88
2- محمد جواد صيادي از مقاومت خوزستان / 14.51.52
3- جعفر مرادي از پيکان / 14.54.27
20 کيلومتر پياده روي :
1- ابراهيم رحيميان از پيکان / 1.27.12
2- امير خيرگو از نفت تهران / 1.27.23
3- حميد رضا زورآوند از مقاومت خوزستان / 1.29.51
دهگانه (دور اول که در اين مرحله پنج ماده برگزار شد(
1- جليل توماج از پيکان / 3915
2- ياسر دهقان از کانون حسنات اصفهان /3387
3- رضا دودانگه از هتل ورزش قزوین
نظرات شما عزیزان:
موضوعات مرتبط: نتایج مسابقات ، ،
برچسبها: